Sport   »   Piłka nożna   »   Real Madryt towarzysko pokonał PSG

Real Madryt towarzysko pokonał PSG

2014.01.02//  P. Rączka
W towarzyskim meczu piłkarskim drużyna Realu Madryt pokonała 1:0 Paris Saint-Germain. Zwycięstwo Królewskim nie przyszło łatwo, a z przebiegu spotkania lepiej prezentowali się rywale. Na ich nieszczęście znakomite okazje raz za razem marnował Edinson Cavani. Takich błędów nie popełniał Jese Rodriguez, który w 16. minucie dał prowadzenie drużynie z Hiszpanii. Spotkanie to było ciekawe m.in. z faktu, że po raz kolejny na murawie spotkał się Ronaldo i Ibrahimović.
W obu połowach w składzie Carlo Ancelotti mogliśmy oglądać dwie zupełnie inne jedenastki. Drugi garnitur nie grał już tak dobrze jak pierwszy, a piłkarze mieli sporo problemów z konstruowaniem akcji ofensywnych. Mimo wszystko zawodnicy Laurenta Blanca nie potrafili wykorzystać przewagi, choć z przedostawaniem się pod pole karne nie mieli większych problemów.