Ronaldinho daje zwycięstwo Flamengo w meczu z Internacional

2011.11.28//  P. Rączka
W przedostatniej kolejce brazylijskiej Campeonato Brasileiro piłkarze Flamengo pokonali 1:0 Internacional. Decydującą bramkę o zwycięstwie zdobył w ostatniej minucie pierwszej połowy Ronaldinho. Były gwiazdor europejskich klubów wykorzystał fatalny błąd obrońcy, a w sytuacji sam na sam z bramkarzem, nie dał mu żadnych szans na dobrą interwencje. Dzięki tej wygranej "Sępy" zajmują obecnie 4. miejsce oraz zachowują szansę na podium.
W ostatnim czasie spekulowało się, że z powodu problemów finansowych kluby Ronaldinho przeniesie się z powrotem do Europy, jednak dziś jego agent stanowczo zaprzeczył tym informacją. - Ronaldinho jest bardzo szczęśliwy we Flamengo. Chce skupić się jedynie na swoich występach boiskowych. Nie zaprząta jego myśli żaden transfer. - powiedział Roberto de Assis Moreira