Sport   »   Piłka nożna   »   Serie A: Inter Mediolan pokonał Cagliari Calcio

Serie A: Inter Mediolan pokonał Cagliari Calcio

2011.11.19//  P. Rączka
Piłkarze Interu Mediolan pomału zaczynają odbijać się od ligowego dna - w meczu 12. kolejki pokonali 2:1 Cagliari Calcio. Kibiców może cieszyć fakt, że ich podopieczni w końcu rozegrali dobre spotkanie i byli w nim stroną dominującą. Wszystkie bramki zostały zdobyte w drugiej połowie. Wynik otworzył w 54. minucie Thiago Motta, a chwilę później podwyższył Philippe Coutinho.
Gospodarze posiadając dwubramkową przewagę nieco się rozluźnili i mecz zrobił się przez to bardziej otwarty. Cagliari tuż przed zakończeniem spotkania zdołało zdobyć kontaktowego gola za sprawą Joaquina Larriveya, jednak na wyrównanie zabrakło już czasu.