Sport   »   Piłka nożna   »   Serie A: Juventus zremisował z Parmą

Serie A: Juventus zremisował z Parmą

2013.01.14//  P. Rączka
Juventus Turyn zanotował kolejną stratę punktów w Serie A, tym razem remisując 1:1 w wyjazdowym spotkaniu z Parmą. W pierwszej połowie obie drużyny miały po kilka okazji do tego, aby objąć prowadzenie, lecz za każdym razem brakowało im skuteczności. Na pierwszą bramkę kibice musieli czekać do 52. minuty, wówczas Andra Pirlo po raz kolejny w sezonie zdobył gola z rzutu wolnego, choć tym razem zanim piłka wpadła do siatki, otarła się jeszcze od Biabianego.
Pomimo prowadzenia Stara Dama ciągle nie potrafiła ułożył swojej gry i miała problemy zarówno w obronie, jak i w ataku. Nieporadność mistrzów Włoch wykorzystali gospodarze, który na kwadrans przed końcem wykorzystali błąd Vucinica i doprowadzili do wyrównania po golu Nicola Sansone. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie.