T-Mobile Ekstraklasa: Polonia Warszawa pokonała Pogoń Szczecin

2012.12.10//  P. Rączka
Ostatni mecz rundy jesiennej w T-Mobile Ekstraklasie zakończył się zwycięstwem Polonii Warszawa 2:0 nad Pogonią Szczecin. Rezultat ten oznacza, że klub ze stolicy spędzi zimę na najniższym stopniu podium, z taką samą ilością punktów jak Górnik Zabrze. Co ciekawe, było to pierwsze zwycięstwo Czarnych Koszul od miesiąca, a mimo to pozycja w tabeli i tak jest zadowalająca.
Gospodarze mieli przewagę na boisku i w pierwszej połowie wypracowali sobie kilka dobrych okazji do tego, aby wyjść na prowadzenie. Kibice w tej części nie obejrzeli jednak żadnej bramki, ale za to zaraz po wznowieniu gry w drugiej połowie, piłka od razu wpadła do bramki. Umieścił ją tam Maciej Dąbrowski, ale niestety pokonał nie tego bramkarza co trzeba. Tuż przed upływem godziny gry wynik podwyższył Dwaliszwili, wykorzystując rzut wolny pośredni w polu karnym.