Vancouver: Neuner ze złotem w biathlonowym biegu pościgowym kobiet

2010.02.16//  S. Kozak
Właśnie zakończyła się rywalizacja kobiet w biathlonowym biegu pościgowym. Zacięta walka trwała do samego końca i ostatecznie to Niemka Magdalena Neuner wygrała konkurencję. Jako druga na mecie była Anastazja Kuzmina ze Słowacji. Trzecie miejsce na podium należy do Francuzki Marie Brunet.

Polki pobiegły przeciętnie, ale na strzelnicy spisywały się bardzo dobrze. Dało to najlepszej naszej reprezentantce – Krystynie Pałce – 24. pozycję. Oczko niżej uplasowała się Agnieszka Cyl. Weronika Nowakowska zajęła 28. miejsce, zaś Magdalena Gwizdoń 31.