Sport   »   Tenis   »   WTA Bali: Ivanovic zmierzy się z Klejbanową w finale

WTA Bali: Ivanovic zmierzy się z Klejbanową w finale

2010.11.06//  J. Knop
Rosjanka - Alisa Klejbanowa pokonała Słowaczkę - Danielę Hantuchovą 6:3, 6:1. Spotkanie odbywało się w ramach półfinału turnieju WTA, który odbywa się na indonezyjskiej wyspie – Bali. Pula nagród zawodów opiewa na 600 tysięcy dolarów.

Klejbanowa w meczu finałowym zmierzy się z Aną Ivanovic. Serbka w półfinale zwyciężyła z Japonką - Kimiko Date-Krumm w stosunku 7:5, 6:7 (5-7), 6:2. Czeka nas niezwykle ciekawe widowisko z udziałem obu tenisistek.
Ana Ivanovic Ana Ivanovic

W turnieju odbywającym się na Bali udział bierze osiem kolejnych zawodniczek, które znalazły poza pierwszą dziesiątką rankingu WTA Tour. Tenisistki, które uplasowały się na najwyższych miejscach startowały w turnieju WTA Championships w Dausze. Impreza odbyła się przed tygodniem.