Sport   »   Tenis   »   WTA w Tokio: Urszula Radwańska nie zagra w ćwerćfinale

WTA w Tokio: Urszula Radwańska nie zagra w ćwerćfinale

2012.09.26//  P. Rączka
Urszula Radwańska przegrała 1:6, 1:6 z Angelique Kerber w meczu 1/8 finału turnieju WTA w Tokio. Polka bardzo szybko, bo zaledwie w 48 minut, musiała schodzić z kortu jako pokonana. Szósta obecnie rakieta świata, w pierwszym secie oddała gema naszej zawodniczce przy prowadzeniu 2:0, a następnie rozpoczęła marsz po wygraną. W drugiej odsłonie wyrównana gra toczyła się do stanu 2:1 dla Niemki, następnie rywalka pokręciła tempo i "Ula" musiała pogodzić się z szybką porażką.

Pomścić siostrę będzie mogła Agnieszka Radwańska, o ile obie panie dotrwają do momentu aż spotkają się w drabince turniejowej.