Sport   »   Piłka nożna   »   Henry kontuzjował bramkarza rywali w trakcie świętowania gola

Piłka nożna

rss

Henry kontuzjował bramkarza rywali w trakcie świętowania gola

2010.09.17//  J. Knop
Francuski napastnik nowojorskiego klubu Red Bulls - Thierry Henry doprowadził do kontuzji bramkarza FC Dallas - Kevina Hartmana w trakcie świętowania zdobytego gola. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Po zdobytym golu przez New York Red Bulls, Thierry Henry chciał ponownie umieścić piłkę w siatce. Zamiast w piłkę trafił w nogę goalkeepera Dallas - Kevina Hartmana i go kontuzjował.
Thierry Henry Thierry Henry
Thierry Henry Thierry Henry
Thierry Henry Thierry Henry

Widziałem, że po strzelonej bramce obaj chcieli kopnąć piłkę Nie dotykali się kolanami, po prostu w tym samym czasie chcieli wykopać piłkę. Takie rzeczy się zdarzają” – powiedział po meczu arbiter - Hilario Grajeda.

Zobaczyłem piłkę i jak to czasem robię, chciałem posłać ją do siatki po raz drugi. Ale on wystawił nogę i odniósł kontuzję. To był przykry incydent. W przerwie go przeprosiłem, bo nie chciałem mu robić krzywdy. Wystawił nogę, a ja tylko chciałem kopnąć piłkę. Kevin przyjął moje przeprosiny. Wyszło bardzo głupio, zdarza się” – mówił Henry.

Thierry Henry Thierry Henry
Hartman obwieścił, że nie ma żalu do Henry’ego za to, co zrobił. Uważa, że do starcia doszło zupełnie przypadkowo.

Nie jestem do końca pewien, jak to się stało. Straciliśmy gola i to był jeden z tych momentów, gdy chcesz, by piłka trafiła jak najszybciej na środek boiska” – powiedział trzydziestosześcioletni bramkarz.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Henry kontuzjował bramkarza rywali w trakcie świętowania gola

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Henry kontuzjował bramkarza rywali w trakcie świętowania gola