Sport   »   Aktualności   »   Interwetten Cup: Polacy rozgromili Węgrów

Interwetten Cup: Polacy rozgromili Węgrów

2010.01.09//  S. Kozak
Drugi mecz polskiej reprezentacji na Interwetten Cup w Austrii zakończył się ich kolejnym zwycięstwem. Tym razem poszło ciężej niż z gospodarzami imprezy, ale ostatecznie polscy szczypiorniści wygrali 31:24.

Pod koniec pierwszej połowy meczu Polacy opadli z sił i doszło do remisu 11:11. Początek drugiej partii tez nie był najlepszy dla naszych reprezentantów i Węgrzy wyszli na prowadzenie.
Reprezentacja Polski - Piłka ręczna Szczypiorniści
Bogdan Wenta Bogdan Wenta

Ostatnie osiem minut spotkania to zdecydowana dominacja podopiecznych Bogdana Wenty. Wobec ich wyczynów, Węgrzy zupełnie się pogubili co przyniosło dobry dla Polski wynik.

W sobotę nasza reprezentacja zmierzy się z zespołem z Chorwacji.