Sport   »   Piłka nożna   »   Manchester City pewnie pokonuje Swansea

Manchester City pewnie pokonuje Swansea

2011.08.16//  P. Rączka
Od bardzo mocnego uderzenia rozpoczęli nowy sezon piłkarze The Blue. W pierwszym meczu nowego sezonu podopieczni Roberto Manciniego, pewnie pokonali beniaminka – 4:0. Łabędzie tylko w pierwszej połowy były w stanie bronić się przed atakami The Citizens. Dopiero przed upływem godziny gry, udało się gospodarzą pokonać Vorma, a autorem bramki był Dzeko. Później wejście smoka zaliczył nowy nabytek Manchesteru City - Sergio Aguero. Dwa gole i cudowna asysta – takim znakomitym dorobkiem może pochwalić się popularny Kun, który na boisku przebywał zaledwie trzydzieści minut.
Manchester City: Hart, Richards, Kompany, Lescott, Clichy, DeJong (Aguero 60min), Barry, Yaya Toure, Silva (Milner 81min), Dzeko, Johnson (Savic 74min).
Swansea City: Vorm, Williams, Caulker, Tate, Britton (Allen 65min), Graham, Sinclair, Dyer (Lita 81min), Dobbie (Routledge 65min), Rangel, Agustien.