Manchester United wygrywa w szliagerowym meczu z Tottenhamem

2011.08.22//  P. Rączka
Młoda krew prowadzi Czerwone Diabły do kolejnego tytułu mistrzowskiego. Średnia wieku we wczorajszym meczu 23-lata, może wcale nie okazać się zgubą w nadchodzącym sezonie. Podobna sytuacja miała miejsce kilkanaście lat temu, gdy Alex Ferguson wprowadzał do zespołu takich piłkarzy jak David Beckham, Ryan Giggs czy Paul Scholes. Dziś nowymi gwiazdami drużyny są m.in. Tom Cleverley, Danny Welbeck czy Ashley Young Już wczoraj ci piłkarze udowodnili, że są w stanie rywalizować z najlepszymi w lidze, pewnie pokonując na Old Trafford Tottenham 3:0
Po upływie godziny gry spotkanie było wyrównane, jednak tylko gdy Koguty straciły pierwszą bramkę w 61. minucie po strzale głową Welbecka, nagle opadło z nich całe powietrze. Kolejną bramkę w 76. minucie zdobył po fantastycznej akcji Anderson, a wynik na trzy minuty przed zakończeniem ustalił Rooney.