Marcin Robak - bramki zawodnika Konyasporu w meczu z Bucasporem

2011.02.13//  D. Pęgiel
Marcin Robak zaliczył dwa trafienia w przegranym przez jego zespół spotkaniu tureckiej ekstraklasy z przedostatnim w tabeli Bucasporem. Napastnik Konyasporu potrzebował zaledwie sześciu minut, by dwukrotnie umieścić piłkę w siatce rywali.
Pierwsze gole w Turcji były napastnik Widzewa Łódź strzelił w 65. i 71. minucie meczu, doprowadzając do remisu. W końcówce drużyna gospodarzy okazała się jednak lepsza i po bramce chorwackiego pomocnika Jarko Leko wygrała 3:2. W pierwszym składzie Konyasporu wystąpił również Mariusz Pawełek.