Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Brooklyn Nets wygrali z Phoenix Suns

Koszykówka

NBA: Brooklyn Nets wygrali z Phoenix Suns

2013.01.12//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns odnieśli piątą porażkę z rzędu, tym razem ulegając 79:99 w wyjazdowym spotkaniu Brooklyn Nets. Niemal jak zawsze zespół z Arizony rozpoczyna lepiej spotkania od swoich przeciwników, ale zawsze po przerwie schodzi z nich powietrze. Tym razem Słońća miały przewagę siedmiu punktów, ale w pozostałych dwóch kwartach zdobyli ledwie 26 punktów.
Słaba forma Suns odbiła się również na dorobku punktowym Marcina Gortata, który zdobył 9 "oczek" i miał 8 zbiórek w ciągu 33 minut gry. Najwięcej punktów w drużynie gości zdobył Jared Dudley - 18, a w całym meczu Joe Johnson - 19 pkt.