Sport   »   Aktualności   »   NBA: Chicago Bulls przegrali z Houston Rockets

NBA: Chicago Bulls przegrali z Houston Rockets

2012.04.03//  P. Rączka
Koszykarze Chicago Bulls przegrali 93:99 z Houston Rockets w swoim 55 meczu ligi NBA. Była to ich druga porażka z rzędu w lidze NBA - ostatni raz zdarzyło się to... 7 lutego 2011 roku! W całym meczu najlepsza drużyna tego sezonu popełniła aż osiemnaście strat w hali United Center. - Przegraliśmy dwa ostatnie mecze przez nasze własne błędy - powiedział Tom Thibodeau, trener Byków.
Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie 51:40 i nic nie zapowiadało na to, że będą mieli problemy z odniesieniem tego dnia zwycięstwa. Losy meczu zmieniły się diametralnie w pozostałych dwóch kwartach. Znakomicie spisywali się gracze rezerwowi, którzy dali "drugie życie" Houston. Najlepszym graczem w ekipie gości był Gorana Dragica, który zdobył 21 punktów, miał 5 asyst i 4 przechwyty. W Chicago 24 "oczka" zanotował Lee Deng.