Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Los Angeles Clippers wygrali z Phoenix Suns

NBA: Los Angeles Clippers wygrali z Phoenix Suns

2012.12.09//  P. Rączka
Szóstą porażkę z rzędu zanotowali koszykarze Phoenix Suns, którzy tym razem przegrali 99:117 z Los Angeles Clippers. Podopieczni Alvina Gentrego prowadzili wyrównaną grę ze znacznie lepszym rywalem przez trzy kwarty, ale czwarta zakończyła się ich porażką 16:32. Najlepszym zawodnikiem w drużynie z Arizony był Michael Beasley. Zawodnik ten stracił miejsce w pierwszej piątce, ale zadziałało to na niego najlepiej jak mogło, gdyż jako rezerwowy zdobył 21 punktów.
Po raz kolejny słabo zaprezentował się Marcin Gortat, który zdobył zaledwie 6 punków i miał 3 zbiórki, a na parkiecie przebywał przez 24 minuty. W drużynie gospodarzy niemal jak zawsze wyróżnił się Blake Griffin, zdobywca 24 "oczek". Kolejnym rywalem Słońć będzie Orlando Magic.