NBA: Los Angeles Clippers wysoko pokonali Houston Rockets

2013.11.05//  P. Rączka
Los Angeles Clippers wygrali 137:118 z Houston Rockets, a do tak wysokiego zwycięstwa swój zespół poprowadził Chris Paul. Zawodnik ten zdobył 23 punkty i rozdał aż 17 asyst. Jego dobra gra sprawiła, że Blake Griffin miał na koncie 18 punktów, DeAndre Jordan 12, a nowy gracz JJ Redick aż 26. Ekipa z Miasta Aniołów wyrównała klubowy rekord punktów do przerwy - 78, a w całym spotkaniu trafiła 15 trójek. Clippers prowadzili dwucyfrową różnicą punktów już od pierwszej kwarty.
Dwight Howard został wybuczany w swoim powrocie do Staples Center. Już w pierwszej kwarcie popełnił 3 faule i bez niego na parkiecie Rockets zupełnie nie radzili sobie w obronie. Dla Rockets najlepiej zagrał rezerwowy Omri Casspi, który trafił 3 z 6 rzutów za 3, zdobył 19 punktów i miał 9 zbiórek w 28 minut gry.