Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns pokonali Houston Rockets

Koszykówka

NBA: Phoenix Suns pokonali Houston Rockets

2012.03.19//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns pokonali 99:86 Houston Rockets i zanotowali tym samym czwarte zwycięstwo z rzędu w lidze NBA. Marcin Gortat zdobył w tym spotkaniu 15 punktów, miał 10 zbiórek, 2 bloki i tyle samo przechwytów. Ekipa z Arizony zwycięstwo zawdzięcza swojej dobrej grze w pierwszej kwarcie, którą wygrała 26:13, a w pozostałych wyszła bilansem na zero. Najlepszym graczem na parkiecie był Michael Redd, który trafił 25 punktów co jest jego najlepszym wynikiem od ponad dwóch lat.
- Po raz pierwszy od dłuższego czasu zagraliśmy dobrze od pierwszej do ostatniej minuty. Byliśmy skupieni, nie pozwoliliśmy zespołowi z Houston na rozwinięcie skrzydeł - analizował Gortat. Narzuciliśmy rywalom swój styl gry. Świetną zmianę dał Michael Redd, który był nie do zatrzymania - powiedział po meczu Marcin Gortat.