Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns przegrali z Houston Rockets

NBA: Phoenix Suns przegrali z Houston Rockets

2012.02.10//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns przegrali we własnej hali 89:96 z Houston Rockets. Marcin Gortat zdobył tym razem 16 punktów i miał 9 zbiórek. W drużynie gości aż siedmiu graczy przekroczyło liczbę dziesięciu punktów, co okazało się kluczem do końcowego sukcesu. Gospodarze choć przegrywali różnicą 19 "oczek", zdołali wyjść jeszcze na dwupunktowe prowadzenie. O porażce przesądziła słaba czwarta kwarta, którą Słońca przegrały 13:22
Kobe Bryant i Pau Gasol poprowadzili drużynę Los Angeles Lakers do zwycięstwa 88:87 nad Boston Celtics. O ich wygranej musiała jednak zadecydować dogrywka.