Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns pokonali Minnesota Timberwolves

NBA: Phoenix Suns pokonali Minnesota Timberwolves

2012.03.02//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns pokonali 104:95 Minnesota Timberwolves w swoim pierwszym meczu po Weekendzie Gwiazd. Marcin Gortat zdobył w tym spotkaniu 17 punktów, miał 6 zbiórek i 7 bloków - był najskuteczniejszym graczem na parkiecie do przerwy. Gospodarze przegrywali pierwsze dwie kwarty, a na przerwę schodzili przy wyniku 46:51 . Zespół Alvina Gentry'ego miał aż 11 strat na tym etapie gry.
Na ostatnią odsłonę ekipa z Arizony wychodziła prowadząc już 77:74. Minnesota rozgrywała swój trzeci mecz z rzędu i w końcówce było widać w ich grze duże zmęczenie. Dobra postawa rezerwowego Shannona Browna sprawiła, że Phoenix mogli spokojnie dowieźć zwycięstwo do końca.