Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns przegrali z Dallas Mavericks

NBA: Phoenix Suns przegrali z Dallas Mavericks

2012.12.07//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns przegrali 94:97 z Dallas Mavericks i odnieśli tym samym piątą porażkę z rzędu w lidze NBA. Gospodarze byli pewni zwycięstwa w tym spotkaniu, a całą atmosferę podgrzewał dodatkowo Jason Rowley - prezydent klubu, informując, że jeśli jakiś kibic będzie niezadowolony po meczu, otrzyma zwrot pieniędzy za bilet. Słońca w trzeciej kwarcie przegrywały 15 punktami, ale zdołały doprowadzić do remisu.
O zwycięstwie zadecydowały ostatnie minuty, a nawet sekundy rywalizacji. Słabo zaprezentował się Marcin Gortat, który zdobył tylko trzy punkty i sześć razy zebrał piłkę. Najlepsi w drużynie gospodarzy byli Goran Dragic i Markieff Morris - zdobyli po 15 "oczek".