Koszykówka

NBA: Portland Trail Blazers przegrali z Phoenix Suns

2013.02.20//  P. Rączka
Koszykarze Portland Trail Blazers przegrali na własnym parkiecie 98:102 z Phoenix Suns. Zespół z Arizony przed Weekendem Gwiazd zanotował serię czterech porażek z rzędu, a to zwycięstwo było ich osiemnastym w sezonie. Marcin Gortat w tym spotkaniu zdobył 12 punktów i zebrał 5 piłek. Tydzień czasu jaki miał Lindsey Hunter na treningi ze swoją drużyną nie poszedł na marne. Słońca prezentowały się w pierwszej połowie znakomicie i wygrały ją 63:47.
Od trzeciej kwarty gospodarze zaczęli prezentować się już lepiej i konsekwentnie udawało im się gonić wynik. Końcówka była bardzo emocjonująca, ale gracze z Portland popełnili w niej więcej błędów. Phoenix zmierzą się teraz z Golden State Warriors, którzy mają na koncie sześć porażek z rzędu.