Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Wygrana Orlando Magic, 21 minut Gortata

NBA: Wygrana Orlando Magic, 21 minut Gortata

2010.11.14//  D. Pęgiel
Koszykarze Orlando Magic wygrali z New Jersey Nets 91:90 w wyjazdowym spotkaniu amerykańskiej ligi NBA. Punkty na wagę zwycięstwa zdobył Jameer Nelson w samej końcówce meczu. Marcin Gortat spędził na parkiecie 21 minut, podczas których uzyskał pięć punktów, miał siedem zbiórek, asystę i faul.
Najlepszy występ w zespole gości zaliczył Dwight Howard - zdobywca 16 punktów i 10 zbiórek. Po stronie gospodarzy najskuteczniejszy był Devin Harris, który zanotował 26 oczek, 8 asyst i 6 zbiórek Trzy punkty mniej miał jego kolega z drużyny Brook Lopez.