Primera Division: Real Madryt pokonał Getafe, zwycięski gol Ramosa

2012.02.04//  P. Rączka
Piłkarze Realu Madryt pokonali 1:0 w wyjazdowym spotkaniu Getafe CF w 21. kolejce Primera Division. Zwycięską bramkę zdobył w 19. minucie Sergio Ramos, który najwyżej pofrunął w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ozila. Przebieg spotkania można śmiało uznać za wyrównany, a przez większą jego część to nawet gospodarze byli częściej przy piłce. Jose Mourinho musiał do ostatnich minut martwić się o pozytywny wynik dla swojej drużyny.
Swoją wypowiedzią zaskoczył natomiast Karanka, który pojawił się na pomeczowej konferencji prasowej. - Wszystko było trudne, od rywala po pogodę. Ale tak naprawdę graliśmy dobrze i mieliśmy mecz pod kontrolą. W żadnym momencie nie myśleliśmy, że wynik jest zagrożony i jeśli bylibyśmy bardziej skuteczni, rezultat byłby bardziej okazały. Wygrana była bardzo ważna.