Sport   »   Piłka nożna   »   Primera Division: Real Madryt przegrał z Getafe

Primera Division: Real Madryt przegrał z Getafe

2012.08.27//  P. Rączka
Piłkarze Realu Madryt sensacyjnie przegrali 1:2 z Getafe w 2. kolejce Primera Division. Mistrzowie Hiszpanii rozpoczęli spotkanie bardzo pewnie i przeważali na boisku. W 27. minucie Di Maria podał do Higuaina, a ten dość szczęśliwie dał prowadzenie swojej drużynie. W następnych minutach Królewscy raz po raz marnowali znakomite okazje, a zbyt duża nonszalancja sprawiła, że druga połowa nie ułożyła się po ich myśli.
Siedem minut po wznowieniu gry wyrównał Valera, a trener Realu był zmuszony rzucić wszystkie swoje siły do ataku. Ku zaskoczeniu to gospodarze prezentowali się ciągle lepiej, a swoimi umiejętnościami co chwilę musiał wykazywać się Casillas. Zwycięską bramkę na kwadrans przed końcem zdobył Barrada.

- Taki dorobek po dwóch meczach to straszny wynik. Real zagrał źle, taka postawa jest nie do przyjęcia. Jedyną wiadomością, jaką chcę przekazać jest to, że nasza porażka była zupełnie zasłużona. Po takiej grze nie byłem zaskoczony wynikiem -