Sport   »   Piłka nożna   »   Primera Division: Real Madryt rozgromił Levante

Primera Division: Real Madryt rozgromił Levante

2013.04.07//  P. Rączka
Real Madryt pokonał aż 5:1 Levante UD w meczu 30. kolejki Primera Division i umocnił się na drugim miejscu w tabeli. Jose Mourinho po pewnej wygranej w Lidze Mistrzów nad Galatasaray desygnował do gry niemal tę samą jedenastkę, oprócz swojej największej gwiazdy – Cristiano Ronaldo, który usiadł na ławce rezerwowych. Mimo dobrej postawy Królewskich to goście po golu Michela objęli prowadzenie, ale mimo wszystko mistrzowie Hiszpanii po Higuaina i Kaki zakończyli tę połowe prowadzeniem.
Po zmianie stron na placu gry pojawił się Ronaldo oraz Angel di Maria, którzy ożywili grę swojego zespołu. Pomimo sporej ofensywy pozostałe bramki udało się zdobyć w ostatnich pięciu minutach. Na listę strzelców wpisał się Portugalczyk, a także Ozil, któy dwukrotnie pokonał bramkarza gości.