Sport   »   Piłka nożna   »   Real Madryt wysoko pokonał Los Angeles Galaxy

Real Madryt wysoko pokonał Los Angeles Galaxy

2012.08.03//  P. Rączka
Real Madryt pokonał aż 5:1 Los Angeles Galaxy w pierwszym meczu towarzyskim, w trakcie zgrupowania w USA. Mistrzowie Hiszpanii bardzo szybko pokazali rywalowi, kto jest zdecydowanie lepszym zespołem. Już w drugiej minucie Królewskich na prowadzenie wyprowadził Gonzalo Higuain, a chwilę później prowadzenie podwyższył Angel Di Maria. Kibice już na początku rywalizacji stracili nadzieje na korzystny rezultat.
W 23. minucie dobre dośrodkowanie Davida Beckhama sprawiło, że gola kontaktowego zdobył Omar Gonzalez. Kolejne bramki strzelali już tylko piłkarze Jose Mourinho - kolejno Jose Callejon, Jose Gaitan oraz Morata. Na boisku pojawił się również Cristiano Ronaldo, jednak oprócz jednego dobrego uderzenia, niczym większym nie zabłysnął.

Los Blancos rozegrają w USA jeszcze trzy sparingi. Kolejny z mistrzem Meksyku - Santos Laguna, później z AC Milan (8 sierpień), a na koniec z Celtic Glasgow (11 sierpień).