Sport   »   Piłka nożna   »   Ruszyła Serie A. Boruc na ławce

Ruszyła Serie A. Boruc na ławce

2010.08.30//  D. Pęgiel
W miniony weekend ruszyła Serie A, a wraz z nią drużyna Artura Boruca, który przygodę z włoską ligą rozpoczął od ławki rezerwowoych. Mimo że włoskie media bardzo dobrze oceniły występ Polaka w zawodach przeciwko Valencii (0:2), a w podobnym tonie o byłym bramkarzu Celtic Glasgow wypowiadał się także trener Sinisa Mihailovic, który jednak zdecydował się postawić na Sebastiana Freia.
Ruszyła Serie A. Boruc na ławce w AC Fiorentina
Ruszyła Serie A. Boruc na ławce w AC Fiorentina Przygodę z Serie A Boruc rozpoczął od ławki

Francuz stanął w bramce Fiorentiny w meczu z Napoli i już w 7. minucie musiał wyciągać piłkę z siatki po strzale Cavaniego. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem po golu D'Agostino strzelonym w 49. minucie.