Sport   »   Aktualności   »   Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko - pięściarze podpisali kontrakt

Aktualności

rss

Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko - pięściarze podpisali kontrakt

2011.01.25//  J. Knop
Od dłuższego czasu trwały spekulacje tego, czy pojedynek Tomasza Adamka z Władimirem Kliczką na pewno się odbędzie. Wiadomym było, iż pięściarze osiągnęli wstępne porozumienie na temat walki, lecz przedłużała się zwłoka w podpisaniu kontraktu. Okazuje się jednak, że starcie popularnego „Górala” z "Dr Żelaznym Młotem" dojdzie do skutku, gdyż w końcu bokserzy złożyli podpisy pod ostateczną umową. Do owego niezwykłego wydarzenia doszło 25 stycznia 2011 roku. Walka odbędzie się we wrześniu, lecz dokładna data nie jest jeszcze znana.
Tomasz Adamek Tomasz Adamek
Tomasz Adamek Tomasz Adamek
Tomasz Adamek Tomasz Adamek

Nareszcie osiągnęliśmy całkowite porozumienie z obozem Kliczki. Walka odbędzie się we wrześniu w Polsce, czyli zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Datę starcia ustalą stacje telewizyjne, które będą transmitować całą galę. Jestem niezwykle szczęśliwy, gdyż długo oczekiwałem na ten przełomowy moment. Praktycznie wszystko jest już jasne, a o to staraliśmy się przez okres ostatnich kilku tygodni” – powiedział Adamek.
Władimir Kliczko Władimir Kliczko
Władimir Kliczko Władimir Kliczko
Władimir Kliczko Władimir Kliczko

Od samego początku rozmów z Ukraińcem wierzyłem, że osiągnę sukces. Nawet na chwilę nie zwątpiłem w sens tego przedsięwzięcia. Ufam ludziom, z którymi na co dzień współpracuję i wiedziałem, że oni doprowadzą tę sprawę do szczęśliwego końca. Z tego miejsca chciałbym im wszystkim gorąco podziękować za trud, jaki włożyli w sfinalizowanie rozmów” – dodał.

Istnieje możliwość, iż Tomasz Adamek wyjdzie do ringu z Witalijem Kliczko, a nie tak jak zawarto w kontrakcie z Władimirem. W umowie widnieje zapis informujący o zamianie przeciwnika dla „Górala”. Ukraińcy muszą jednak o takiej a nie innej decyzji poinformować Polaka nie później niż dziewięćdziesiąt dni przed planowanym rozpoczęciem pojedynku.

Zgodziliśmy się na taki zapis w kontrakcie. Nie ma dla nas większego znaczenia, kto zawalczy z Tomkiem. Interesuje nas tylko możliwość zdobycia pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej. Jeśli Władimir ma wątpliwości, to może wytypować do pojedynku swojego starszego brata. Ukraińcy podejmą jednak ostateczną decyzję w ciągu najbliższych kilku miesięcy” – oświadczyła promotorka Adamka - Kathy Duva.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko - pięściarze podpisali kontrakt
 / 
Komentarze do: Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko...
Gajowy pisze:

Szczerze mowiac myslalem ze Adamek gadajac tyle o walce robi sobie tylko reklame + bedzie mu latwiej sie wrazie "w" dogadac z Kliczkami majac media za soba. A tu taka niespodzianka :) Mam nadzieje ze walka bedzie we Wroclawiu.

 / 
Komentarze do: Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko...
Maniek1 pisze:

A ja wierzylem i czkekalem na te wiadomosc. Teraz tylko dostac bilecik i Let`s get raedy tu rumble !!!!

 / 
Komentarze do: Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko...
Asik pisze:

Tez mam nadzieje ze uslyszymy na zywo M. Buffera - ciekawe jak beda wygladac cenowo bileciki ? aaaaaa juz sie nie moge doczekac.

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko - pięściarze podpisali kontrakt