WTA Indian Wells: Urszula Radwańska nie dała rady Azarence

2013.03.13//  P. Rączka
Urszula Radwańska przegrała 3:6, 1:6 z Wiktorią Azarenką i nie zagra w ćwierćfinale turnieju tenisowego rozgrywanego na twardych kortach w Indian Wells. Na początku pierwszej odsłony Polka bardzo ambitnie walczyła o zwycięstwo. Mecz rozpoczęła od wygranego przez nią gema, a niedługo potem przełamała byłą liderkę rankingu WTA. Rywalka szybko jednak odpowiedziała tym samym, a później rozpoczęła marsz po zwycięstwo.

W drugim secie Białorusinka od wyniku 2:1 szybko zaczęła punktować naszą tenisistkę i po godzinie i 25 minutach, mogła cieszyć się z awansu do kolejnej fazy. - Wbrew pozorom nie było tak łatwo. Grałam przeciwko zawodniczce, która wybiera trudne rozwiązania - powiedziała po meczu Azarenka.