Sport   »   Aktualności   »   Bukmacherzy i ich bonusy -- co warto na ten temat wiedzieć?

Aktualności

rss

Bukmacherzy i ich bonusy -- co warto na ten temat wiedzieć?

2020.07.22//  P. Potocki

Dzięki bukmacherom, możemy zamienić swoją wiedzę sportową na realny pieniądz. Jednocześnie zapewniając sobie zastrzyk adrenaliny i sportowych emocji. Wchodząc w świat zakładów bukmacherskich i typowania wyników, należy jednak przyswoić sobie kilka pojęć i zasad, które pozwolą nam na swobodne poruszanie się po tym obszarze. Jednym z tematów, które warto zgłębić, chcąc typować wyniki, są bonusy bukmacherskie.

 
Bonus od bukmachera –– co to jest?
 
Bonusy to nic innego jak przynęta dla potencjalnych klientów. Jakimi bonusami kuszą polscy bukmacherzy?Oferty są w tym zakresie bardzo różne. Przykładowo PZBuk bonus to np. szansa na zyskanie dodatkowych kilkuset złotych. Kusząca perspektywa, prawda? Aby jednak móc wypłacić te środki, musimy spełnić konkretne warunki. Jak działają bonusy, które oferują legalni bukmacherzy?
 
W poszukiwaniu bukmachera z najlepszym bonusem
 
Na początku dywagowania o tym, którego bukmachera wybrać, aby móc cieszyć się jak najwyższymi bonusami, warto zaznaczyć, że w tym temacie nie ma jednej poprawnej, dobrej odpowiedzi. Wszystko będzie zależeć od naszych potrzeb, umiejętności i możliwości. Co warto wziąć pod uwagę, wybierając konkretnego bukmachera? Przede wszystkim warto zdobyć jak najwięcej informacji o danej firmie. Możemy to zrobić np. wchodząc na stronę internetową interesującego nas bukmachera. Przykładowo, jeżeli szukamy informacji o PZBuk, odwiedźmy jego stronę oraz poczytajmy opinie na forach dla osób, które zajmują się typowaniem wyników.
 
Następnie odpowiedzmy sobie na kilka pytań. Przede wszystkim, czego w ogóle oczekujemy od bonusów? Najpopularniejsze są freebety oraz bonusy typu 100% od depozytu. Kolejną kwestią, którą nie sposób pominąć, jest odpowiedzenie sobie na pytanie, jaką ilość pieniędzy chcemy zainwestować. Jeżeli nie zamierzamy inwestować tysiąca lub kilku tysięcy złotych, może się okazać, że główny bonus i tak będzie poza naszym zasięgiem. W takiej sytuacji warto zrobić rozeznanie wśród bonusów wymagających obrotu na dobrych warunkach, zakładów ubezpieczonych, a także dodatków, które bukmacher oferuje do głównego bonusu.
 
Czytając regulaminy otrzymywania poszczególnych bonusów, zwracajmy uwagę na warunki obrotu. Przykładowo, jeżeli mamy możliwość, starajmy się wybierać takie promocje, które umożliwiają typowanie pojedynczych zakładów. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko, że coś pójdzie nie po naszej myśli. Warto również sprawdzić, ile mamy czasu na spełnienie warunków dotyczących obrotu, który musimy zrobić, aby wypłacić bonus.
 
Warto również wiedzieć co nieco o zakładach bukmacherskich, aby nie przegrać otrzymanego bonusu. Chcąc obstawiać zakłady, warto na przykład wiedzieć, jak liczone są kursy dla poszczególnych meczów. Podczas obliczania kursu pod uwagę bierze się zazwyczaj dane statystyczne, czynniki psychologiczne, doniesienia medialne, a także informacje pochodzące bezpośrednio od zawodników, ich trenerów oraz innych osób współpracujących ze sportowcami.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bukmacherzy i ich bonusy -- co warto na ten temat wiedzieć?

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Bukmacherzy i ich bonusy -- co warto na ten temat wiedzieć?