Sport   »   Aktualności   »   Śledzisz sportowe zagrania? Śledź też Zagranie.com!

Aktualności

rss

Śledzisz sportowe zagrania? Śledź też Zagranie.com!

2018.12.07//  W. Wojtaś

Jesteś kibicem? Pewnie tak, większość mężczyzn żyje sportem, a jeśli nie żyje, to przynajmniej się orientuje w sytuacji najbardziej popularnych lig, drużyn. Sport Cię nie porywa, ale nie chcesz siedzieć cicho, gdy kumple ekscytują się nadchodzącym meczem albo komentują ostatni pojedynek? W obu przypadkach mamy coś, co powinno Cię zainteresować: portal Zagranie.com


Zagranie.com dla fanów sportu… i nie tylko
Istnieje takie społeczne przeświadczenie, że sportem interesują się mężczyźni. Stereotypy mają to do siebie, że są naciągane, jednak w tym twierdzeniu na pewno jest dużo prawdy. Jest kilka opcji. Albo jesteś fanem najpopularniejszej dyscypliny, czyli piłki nożnej i śledzisz wszystko, co z nią związane. Albo jesteś zdeklarowanym kibicem określonej ligi, na przykład NBA, i masz na koncie wiele nieprzespanych nocy, podczas których poświęciłeś odpoczynek na rzecz oglądania ulubionych rozgrywek zza wielkiej wody. Może być jeszcze tak, że jesteś sezonowym kibicem i jesteś na bieżąco z tym, co akurat się dzieje – zimą śledzisz skoki, latem żużel, a co cztery lata mundial. Tak czy inaczej, zawsze ten sport gdzieś się przewija, w mniejszym lub większym stopniu.
Jeśli odnalazłeś siebie, w którymś z powyższych opisów, podsuwamy Ci dziś portal, który skierowany jest do wszystkich zainteresowanych sportem: mowa o Zagranie.com

Co tam można znaleźć?

Po pierwsze, rozbudowane, wartościowe merytorycznie zapowiedzi meczów. Eksperci specjalizujący się w poszczególnych sportach (piłka nożna, NBA, sporty walki, żużel) codziennie dzielą się swoimi przemyśleniami, które bazują na doświadczeniu, analizie statystyk i propozycjach legalnych bukmacherów. Jesteś fanem któregoś z wymienionych sportów? Taki tekst będzie dla Ciebie solidną dawką ciekawych informacji – poszerzysz swoją wiedzę i być może potwierdzisz przypuszczenia dotyczące spotkania lub skonfrontujesz nowy punkt widzenia z własną analizą.


Źródło: www.zagranie.com

Jeśli nie przepadasz za czytaniem artykułów, ekipa Zagranie ma dla Ciebie również materiały wideo, które regularnie publikuje na swoim kanale YouTube – eksperci omawiają spotkania, dotychczasowe rezultaty, przewidują wyniki i dorzucają ciekawostki. Wszystko co najważniejsze w pigułce, w przystępnej formie.

Oprócz tego można za darmo skorzystać z efektów kilkutygodniowej pracy redaktorów, czyli Skarbów Kibica. Dla przykładu, w ostatnim czasie pojawiły się takie publikacje z okazji mundialu 2018 czy też rozpoczęcia sezonu NBA.


Źródło: www.zagranie.com

Po drugie, na Zagranie.com znajdą coś dla siebie wszyscy zainteresowani nie tylko sportem, ale też zakładami bukmacherskimi. Niezorientowane osoby mogą mieć wątpliwości co do legalności tego rodzaju rozrywki, dlatego wyjaśniamy: zgodnie z ustawą o grach hazardowych zakłady wzajemne są dozwolone w Polsce, jednak trzeba pamiętać, że można korzystać wyłącznie z usług legalnych bukmacherów, czyli posiadających licencję Ministerstwa Finansów i należy mieć ukończone 18 lat.

Portal Zagranie wszystkie analizy wzbogaca o aktualną ofertę legalnych bukmacherów i propozycje typów. Jeśli interesuje Cię bukmacherka, będzie to ciekawy dodatek, jeśli nie – możesz to zwyczajnie pominąć i skupić się na analizie. Początkujących może też ucieszyć sekcja ABC Gracza, w której zawarte są podstawowe informacje na temat zakładów, na przykład słowniczek czy rankingi operatorów, przydatne na początku przygody z bukmacherką.

Uwaga! Pamiętaj, że można korzystać wyłącznie z usług legalnych bukmacherów, udział w nielegalnych zakładach jest zakazany i surowo karany. Zakłady wzajemne to rozrywka dla osób pełnoletnich, gdyż wiąże się z ryzykiem.

Zdj. główne: www.pixabay.com

Autorka tekstu: Weronika Wojtaś – redaktorka portalu Zagranie.com, specjalizująca się w zakładach bukmacherskich. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Śledzisz sportowe zagrania? Śledź też Zagranie.com!

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Śledzisz sportowe zagrania? Śledź też Zagranie.com!