Sport   »   Aktualności   »   Milenium Zakłady Bukmacherskie: stacjonarnie czy w Internecie?

Aktualności

rss

Milenium Zakłady Bukmacherskie: stacjonarnie czy w Internecie?

2018.10.31//  P. Potocki
Milenium Zakłady Bukmacherskie to jeden z legalnych bukmacherów, a więc takich, którzy otrzymali licencję od Ministerstwa Finansów. Klienci tego operatora mogą obstawiać zarówno w Internecie, jak i w punktach stacjonarnych. Co wybierają i dlaczego?

Milenium Zakłady Bukmacherskie
Bukmacher z Zielonej Góry rozpoczął swoją działalność w 2004 roku od otwarcia 15 punktów naziemnych na terenie Polski. Ciekawe, czy ktokolwiek przypuszczał, że kilkanaście lat później Milenium będzie jednym z prężnie działających operatorów w naszym kraju?
Milenium Zakłady Bukmacherskie: stacjonarnie czy w Internecie?
Milenium Zakłady Bukmacherskie: stacjonarnie czy w Internecie?
Milenium Zakłady Bukmacherskie: stacjonarnie czy w Internecie?

Firma Milenium Zakłady Bukmacherskie dysponuje rozbudowaną siecią punktów stacjonarnych, lecz warto dodać, że pojawia się coraz więcej zwolenników gry, która nie wymaga wychodzenia z domu, a więc gry online, za pośrednictwem strony internetowej operatora. Milenium w 2012 roku uzyskało licencję od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych w Internecie i dzięki temu może zgodnie z prawem obsługiwać polskich fanów gry online. W końcu łatwiej zagrać za pomocą telefonu komórkowego czy komputera niż specjalnie zachodzić do lokalu – tak powiedzieliby zwolennicy internetowego obstawiania. Która opcja jest rzeczywiście lepsza? Tak naprawdę nie ma odpowiedzi na to pytanie, to kwestia gustu, jednak pewne jest jedno – Milenium daje swoim klientom wybór, który doceniają.


Z myślą o graczach internetowych
Internet jest potężnym narzędziem XXI wieku. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy tak chętnie rozszerzyli swoją działalność i wkroczyli do wirtualnej rzeczywistości, udostępniając tym samym klientom szereg możliwości, ułatwiających i usprawniających grę. Przykładem może być aplikacja mobilna, dzięki której użytkownicy firmy Milenium Zakłady Bukmacherskie mają stały dostęp do własnego konta, oferty, a także mogą liczyć na powiadomienia PUSH, informujące o nowych promocjach i zdarzeniach sportowych.

Warto również wspomnieć o blogu bukmachera Milenium, do którego odnośnik zainteresowani znajdą na stronie operatora. To zbiór podstawowej wiedzy, niezbędnej podczas stawiania pierwszych kroków w bukmacherce, a także stałe źródło analiz sportowych i nowinek ze świata sportu.

Z myślą o zwolennikach tradycyjnej gry

To, że coraz więcej graczy korzysta z zakładów w Internecie, nie powinno nikogo dziwić. Są jednak tacy, którzy nadal cenią sobie atmosferę punktów stacjonarnych i zapach świeżo wysłanego kuponu. Dla tych Milenium Zakłady Bukmacherskie ma przygotowanych około 200 punktów naziemnych w Polsce, rozsianych po całym kraju.

Punkt sprzedaży to nie tylko miejsce wysyłania kuponów, ale również miejsce spotkań, śledzenia transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych, a nawet zakupu biletów na mecze.


W Polsce zgodne z prawem jest wyłącznie obstawianie u legalnych bukmacherów, jednym z nich jest firma Milenium Zakłady Bukmacherskie, posiadająca licencję Ministra Finansów z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich jest niezgodny z prawem i grożą za taką aktywność poważne kary. Warto również pamiętać, że gry hazardowe wiążą się z ryzykiem i należy do tej aktywności podchodzić z rozsądkiem. Korzystanie z usług bukmacherów jest dozwolone od 18 roku życia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Milenium Zakłady Bukmacherskie: stacjonarnie czy w Internecie?

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Milenium Zakłady Bukmacherskie: stacjonarnie czy w Internecie?