Sport   »   Tenis   »   Kubot dobrze zaczyna turniej ATP w Chile

Tenis

Kubot dobrze zaczyna turniej ATP w Chile

2010.02.02//  S. Kozak
Losowanie przeciwników na turniej w Chile okazało się pechowe dla Łukasza Kubota. Już w pierwszej rundzie trafił on na rozstawionego z piątym numerem Horacio Zeballosa z Argentyny. Pojedynek między nimi odbył się już dziś. Polak wyszedł z niego obronną ręką. Pokonał silnego rywala 3:6, 7:5, 6:3.

Mecz nie był łatwy. Zeballos od początku prezentował się raczej z lepszej strony niż Polak, który podniósł się dopiero w połowie drugiego seta. Wtedy role się odwróciły i to Kubot dyktował warunki gry.
Łukasz Kubot Łukasz Kubot

Kubot w Movistar Open startuje jako zawodnik posiadający jeden z wyższych rankingów, ale wiedział że rywalizacja wcale nie będzie łatwa. W drugiej rundzie zawalczy na korcie z Marcelem Granlloersemm.