Liga Mistrzów, Inter - Barcelona 0:0 w hicie kolejki

2009.09.16//  Ł. Łuniewski
Inter Mediolan zremisował w hicie pierwsze kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 0:0 z Barceloną.
Zlatan Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic
San Siro San Siro
Liga Mistrzów Liga Mistrzów

Włoska drużyna mimo, iż grała u siebie skupiła się na obronie i nie dopuszczeniu do sytuacji strzeleckich napastników Barcelony. W drugim meczu grupy F Dynamo Kijów pokonało Rubin Kazań 3:1. Do przerwy po strzale Romingueza widniał jednak wynik 0:1.

W grupie E nie zawiedli faworyci, którzy solidarnie wygrali 1:0. Liverpool pokonał Debrecen, a Olympique Lyon Fiorentinę.

W grupie G Sevilla łatwo ograła 2:0 Unirea Urziceni, a Glasgow Rangers zremisował 1:1 VfB Stuttgart

Chwilę grozy przeżyli dziś kibice Arsenalu Londyn, który po pięciu minutach gry przegrywał 2:0 z Standardem Liege. Druga połowa należała jednak do graczy z Londynu, którzy ostatecznie wygrali 2:3. W drugim spotkaniu grupy Olympiakos Piraeus pokonał AZ Alkmaar 1:0.