Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Dallas Mavericks wygrało Los Angeles Clippers

NBA: Dallas Mavericks wygrało Los Angeles Clippers

2013.03.27//  P. Rączka
Koszykarze Dallas Mavericks pokonali po dogrywce 109:102 Los Angeles Clippers i ciągle liczą się w walce o udział w fazie play-off. Teraz zespół do końca będzie prowadził już zaciętą walkę z Los Angeles Lakers o to, dla której drużyny ten sezon okaże się zakończony. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Dirk Nowitzki, który zdobył 33 punkty. Na nic by się one jednak zdały, gdyby nie rzut O.J. Mayo na 0.6 sekund przed końcem czwartej kwarcie, dający dogrywkę.
W innym ciekawym spotkaniu Boston Celtics przegrali 85:100 z New York Knicks. W tym meczu błyszczał J.R. Smith, który zdobył 32 punkty oraz Carmelo Anthony – 29. W składzie gospodarzy jeszcze przez około tydzień będzie pauzował Kevin Garnett.