Sport   »   Aktualności   »   NHL: New York Rangers wygrali z New Jersey Devils

NHL: New York Rangers wygrali z New Jersey Devils

2012.05.20//  P. Rączka
Hokeiści New York Rangers pokonali 3:0 New Jersey Devils w trzecim meczu finałowym Konferencji Wschodniej ligi NHL i objęli prowadzenie 2-1 w play-off. Fani hokeja na pierwszą bramkę musieli czekać do 44 minuty, bo właśnie wtedy wynik otworzył Dan Girardi. Drugi gol padł dwie minuty później, a tym razem krążek w siatce umieścił niezawodny w ostatnim czasie Chris Kreide. Ostatnie słowo należało do Ryana Callahana, któremu w ostatnich sekundach postało trafić już tylko do pustej bramki.
Znakomite spotkanie rozegrał bramkarz Rangers - Henrik Lundqvist, który obronił 36 strzałów, zachowując czyste konto. Kolejny mecz zostanie rozegrany w poniedziałek również w hali Prudential Center w Newark.