NHL: Washington Capitals pokonali Caroliny Hurricanes

2011.11.05//  P. Rączka
Hokeiści Washington Capitals bez większym problemów wygrali 5:1 z zawodnikami Caroliny Hurricanes. Dobre spotkanie rozegrał krytykowany w ostatnim czasie Aleksander Owieczkin, który zaliczył dwie asysty. Gospodarze w pierwszej tercji zaprezentowali się przeciętnie co sprawiło, że na przerwę schodzi przegrywając jedną bramką. Kolejne odsłony należały już jednak do nich – wygrywali je kolejno 2:0 i 3:0. Ciekawa sytuacja miała miejsce na początku trzeciej tercji. Brandon Sutter chciał sfaulować rywala, lecz na jego nieszczęście wszystko sobie tak poobliczał, że sam wylądował na tafli.