Sport   »   Piłka nożna   »   Saulo Araújo Fontes - niezwykły dramat brazylijskiego bramkarza

Piłka nożna

rss

Saulo Araújo Fontes - niezwykły dramat brazylijskiego bramkarza

2011.02.03//  J. Knop
Bramkarz jest zawodnikiem, którego zadaniem jest uchronienie zespołu przed końcową porażką. To on utrudnia rywalom trafienie do siatki. Golkiper może stać się bohaterem swojej ekipy nie tylko wtedy, gdy stoi między słupkami bramki. Bywają sytuacje, w których to właśnie bramkarze zdobywają gole na wagę zwycięstwa drużyny.
Niestety często zbytnia ofiarność może zakończyć się poważną kontuzją. Ostatnio boleśnie o tym fakcie przekonał się golkiper brazylijskiej ekipy Sport’u - Saulo Araújo Fontes w meczu z Vitorią. Dwudziestodwulatek powędrował w pole karne ekipy rywali, gdy został podyktowany rzut rożny dla jego ekipy. Wydawało się, że owe działanie nie ma większego sensu, gdyż do końca rywalizacji zostało kilka sekund, a tablica wskazywała wynik 1 - 1. Brazylijczyk wywalczył sobie jednak odpowiednią pozycję strzelecką i uderzeniem głową zamieścił piłkę w siatce.
Gol Gol
Gol Gol
Gol Gol

Popularny „Saulo” był niezwykle szczęśliwy z tego, iż udało mu się przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojego zespołu. Podczas okazywania radości z triumfalnego trafienia Brazylijczyk niefortunnie postawił nogę i tym samym doznał urazu więzadeł stawu kolanowego. W związku z takim stanem rzeczy młody zawodnik będzie musiał na dłuższy czas rozstać się z boiskiem.
Gol Gol
Gol Gol
Gol Gol

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Saulo Araújo Fontes - niezwykły dramat brazylijskiego bramkarza

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Saulo Araújo Fontes - niezwykły dramat brazylijskiego bramkarza