Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Miami Heat pokonali Indiana Pacers

NBA: Miami Heat pokonali Indiana Pacers

2012.05.21//  P. Rączka
Koszykarze Miami Heat pokonali 101:93 w wyjazdowym meczu Indiana Pacers i tym samym zdołali wyrównać stan rywalizacji na 2-2 w półfinale Konferencji Wschodniej. - Czuję, że musiałem zrobić wszystko, żebyśmy wygrali ten mecz - powiedział po meczu LeBron James, który zdobył... 40 punktów, zanotował 18 zbiórek i miał 9 asyst. Równie dobrze spisał się Dwyane Wade, który zgromadził 30 "oczek", miał 9 zbiórek i 6 asyst.
Co ciekawe, trio James, Wade i Haslem zdobyło 53 z 55 punktów Heat w drugiej połowie. O zwycięstwie Heat przesądziło zwycięstwo w trzeciej kwarcie, którą wygrali 30:16 - pozostałe odsłony były wyrównane.